KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966269
nr 1396 6269
F Münsterfeld, Ostronplockerskor. Signerad. Olja på duk, 69x105 cm, yttermått inklusive ram: 90x128 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:38:34
2.000 kr